Kiralama Şartları

Kiralama Süresi

Kiralama en az 1 gün (24 saat) dür. Daha kısa süreli kiralamalarda günlük fiyat uygulanır.

 

Uzun Süreli Kiralamalar

Uzun süreli kiralama için en az kiralama süresi 30 gündür. Özel fiyat uygulanır. Kiralama fiyatı ve koşullarına ilişkin bilgi için iletişim numaralarımızdan bizleri arayabilirsiniz.

 

Araç Teslim Alma – Araç Bırakma

Rezervasyon oluşturulurken belirleyeceğiniz tarih, saat ve konumdan aracı teslim alabilirsiniz. Kira süresinin bitiminde aracı, araç teslimat noktalarımızdan birine teslim edebilirsiniz.

 

Sürücü Belgesi – Kullanım Yaşı

Araç kiralamak için en az 21 yaşını doldurmuş ve en az 3 yıllık sürücü belgesine sahip olmalısınız.

 

İlave Sürücü

Aracın kiralanması sırasında imzalanacak sözleşmeye, aracı kullanması söz konusu olan kişilerin sürücü belge ve kimlik bilgilerinin kaydedilmesi ile mümkündür. ( Bu hizmet ek ücrete tabidir )

 

Fiyatlara Dahil Olan – Olmayan Hususlar

Fiyatlara araçların aylık 3000 km kullanım hakkı, araç bakım giderleri ve kasko dahildir. Yakıt, köprü, otoyol ücretleri, trafik cezaları ile sigortalar, tek yön ücreti, araç teslim etme ve teslim alma ücretleri, bebek koltuğu gibi ekstra talepler ve Katma Değer Vergisi (KDV) fiyatlara dahil değildir.

 

Trafik Cezaları

Türkiye’deki trafik yasaları otoyollarda en çok 120km. şehirlerarası yollarda 90km. ve şehiriçlerinde ise 50km. hıza izin vermektedir. Park ederken PARK YASAĞI işaretlerine uyunuz. Trafik yasalarına uyulmamasından ve kiracının kusurundan doğabilecek hareketlere uygulanacak trafik cezaları ve yasal sorumluluklar kiracıya aittir. Araç bırakıldıktan sonra Safa Filo'ya ulaşan trafik cezaları kiracıya yansıtılır ve ilgili tutar nakit olarak veya kredi kartı ile kiracıdan tahsil edilir. Araçların hangi nedenle olursa olsun resmi veya yerel makamlar tarafından tutulması nedeni ile geçecek zaman sözleşme süresi içinde kabul edilir.

 

Whatsapp Icon Map Icon Phone Icon Instagram Icon